Kategoria:Aksion,Horror
Viti i Prodhimit:2012
Traileri:Youtube
Një virus përhapet në Taipei dhe forcat S.W.A.T. nisin evakuimin e zonës.Por në Ximending policia has kundërshtimin e Banditëve lokalë. Të dyja palët të gjendura nën sulmin e Zombëve bashkëpunojnë për të shpëtuar.

 Shiko ne 
 Dwnvideo , Nosvideo , Nowvideo , Novamov , Allmyvideos , Putlocker , Sockshare 

Shkarko nga:
 Dwnupload , Nosupload , Rapidshare , Uploadic , Filecloud


 
Social Sharing Widget byLatest Hack

SHKRUANI NJE KOMENT NE LIDHJE ME FILMIN,SYGJERONI FILMIN QE DESHIRONI...