Kategoria: Krim/Drame
Trailer: YouTube
Permbledhje:
10 vjet pas krizës globale, një njeri i vetmuar vihet në ndjekje të personave që vodhën pasurinë e tij të vetme, makinën e tij. Gjatë rrugës, ai kap vëllanë e njërit prej hajdutëve, së bashku ata krijojnë një lidhje të mirë gjatë atij udhëtimi të rrezikshëm…

Shiko FilminShkarko Filmin
Novamov


Kategoria: Drame/Sport
TrailerYouTube
Permbledhje:
Ne zgjedhjet e Liges Kombetare te Futbollit, menaxheri i pergjithshem Soni Uiver ka mundesine te rindertoje skuadren e tij kur bene shkembimin per zgjedhjen e pare. Ai duhet te vendose se cfare duhet te sakrifitoje ne nje dite qe i ndryshone jeten disa qindra te rinjeve me endrra per ligen kombetare te futbollit.


Shiko FilminShkarko Filmin
NowVideo

Kategoria: Aksion/Aventure
Trailer: YouTube
Permbledhje:
Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.” Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.

        


        Vlersimi sipas IMDb 8.6/10
Shiko FilminShkarko FilminKategoria: Komedi/Romance/Drame
TrailerYouTube
Permbledhje:
Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar. Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re energjike per tu rikthyer serisht ne skene…

Shiko FilminShkarko Filmin

Kategoria: Aksion/Thriller
Trailer: YouTube
Permbledhje:
Nje vrases ne ” pension ” kthehet perseri ne jeten e meperparshme kur e bija e tije rrembehet ! Ai duhet te perballet me rivalin e tij.Shiko FilminShkarko Filmin
Novamov


Kategoria: Komedi
TrailerYouTube
Permbledhje:
Keidi Heron bashkohet me Plastiket, me grupin e vajzave më popullore të shkollës, derisa bie në dashuri me Aron Samuels, ish të dashurin e Plastikes kryesore Regina George.

Shiko FilminShkarko FilminKategoria: Mister/Thriller/Aksion
TrailerYouTube
Permbledhje:
Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të gjetur bombarduesin e një treni të udhëtarëve të Çikagos.Shiko FilminShkarko Filmin

Kategoria: Aksion/Mister/Thriller
Trailer: YouTube
Permbledhje:
Eve­lyn Salt është një agjente e CIA dhe shumë e re­spek­tuar nga të gjithë, përf­shirë dhe shefin, Ted Win­ter. Pres­i­denti i Rusisë do të vritet gjatë viz­itës së tij të ardhshme në New York për të marrë pjesë në funer­alin e të posavdekurit, zëvendës pres­i­den­tit. Emri i vrasësit: Eve­lyn Salt. E shqetë­suar për sig­ur­inë e bur­rit të saj të cilin s’mund ta kon­tak­tojë, ajo ikën. Win­ter refu­zon të pra­nojë se ajo është një agjente e dyfishtë, por veprimet e saj fil­lo­jnë të ngrenë dyshime. 
Pra kush është Eve­lyn Salt dhe çfarë është duke planifikuar?
Shiko FilminShkarko Filmin


Kategoria: Aksion/Sci-Fi
TrailerYouTube
Permbledhje:
Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë.Shiko FilminShkarko Filmin
Movreel